REFERANSLARIM

Leslee Bender, Fitness sektöründe 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir ve IDEA Incstructor of The Year'da 2010 yılı finalistliğine kadar yükselmiştir. 20'den fazla ülkede çalışmaları uygulanmaktadır. Geliştirdiği Bender Çalışma metodu ile fitness alanında önemli isimler arasında yerini almıştır. 30'dan fazla DVD yayınlamış ve 'Core Training' üzerine bilinen en güvenli metotlardan birini yaratmıştır. 2011 yılında Gray Institute of Applied Functional Science'deki eğitimlerini de tamamlamış bir fitness profesyonelidir.
Lawrence Biscontini, MA, has made fitness history as a Mindful Movement Specialist winning the highest number of awards from ACE, IDEA & Inner IDEA, Can Fit Pro, and ECA since 2002. Lawrence travels the world offering world-class secrets in mentoring, fitness and spa consulting, and presenting for professional conferences, and working also on the Advisory Board for the International Council on Active Aging (ICAA), Senior VIP Consultant for Power Music®, and reporter-in-the-field for the International Spa Association?s #ispaDoyou campaign creating #ispaInterviews worldwide.
Michael King 34 yıldır Pilates üzerine çalışmaktadır. Kariyeri Londra Modern Dans Okulu'nda dansçı olarak başlar. 1982'de Covent Garden - Londra'da gelişmekte olan Pineapple Dans Stüdyoları'na bağlı olarak kendi dans stüdyosu 'Body Control'u açar.